Gniazda Legrand czyli krok w XXI wiek

Gniazda Legrand znaleźć można na całym świecie. Niezależnie od tego, czy będą to Indie, Polska czy Stany Zjednoczone gniazda Legrand znane są wszystkim instalatorom. Mówiąc o tej marce i nie wspomnieć o czymś więcej jak tylko gniazda Legrand, to nie powiedzieć nic. Dlaczego? Legrand, choć słynie z gniazd to w ostatnich latach postawił na szereg ciekawych innowacji.

Mnogość urządzeń Legrand pozwala puścić wodze fantazji i zaprojektować mieszkanie XXI wieku. Wszystko za sprawą bezprzewodowej automatyki domowej. Reprezentują ją już nie tylko podstawowe gniazda Legrand, jakie znamy z wielu domów. Współczesne gniazda Legrand to urządzenia wyposażone w specjalne moduły, które pozwalają na sterowanie nimi za pomocą smartfona. Po zainstalowaniu w nim odpowiedniej aplikacji będziemy mogli np. zdalnie sterować zasilaniem w gniazdach Legrand. Aplikacja pozwoli nam więc sterować oświetleniem w całym domu lub sprawdzać zużycie energii w poszczególnych gniazdach Legrand.

Nie można w przypadku tej firmy zapomnieć także o walorach estetycznych jej produktów. Producent inwestuje bowiem nie tylko w techniczne rozwiązania, ale także i we wzornictwo swoich produktów. To z pewnością właśnie dlatego forma osiągnęła światowy sukces a gniazda Legrand są ulubionymi przez projektantów na całym świecie. – Gniazda Legrand są tak wyjątkowe, ponieważ dają duże możliwości aranżacji w najrozmaitszych rodzaj wnętrz – twierdzą architekci.

Ich zdaniem mogą one stanowić element wyposażenia mieszkania utrzymanego w rustykalnym stylu, ale i w zgodzie z najnowszymi ultra nowoczesnymi tendencjami. Instalatorzy zaś kochają gniazda Legrand za wyjątkowo łatwą instalację. Niektórzy z nich śmieją się, że tym akurat wolą się nie chwalić przed klientami, bo bardzo szybko straciliby pracę. Wszyscy instalowaliby bowiem gniazda Legrand we własnym zakresie. Warto więc zapoznać się z szeroką ofertą gniazd Legrand by dowiedzieć się, że współczesne gniazdo nie tylko przewodzi elektryczność, ale także pozwala oszczędzaj energię.