Pułapka na lisa

Pułapka na lisa – rodzaj przynęty zależy od rodzaju zwierzęcia, które chcemy zwabić. Sprawdzonym rozwiązaniem jest stosowanie kropli rybnych. Jest to podstawowa przynęta o podobnym kształcie do suchej karmy dla kotów, której intensywny aromat ma silne właściwości przyciągające drapieżniki.

Współczesna pułapka na lisa

To zaawansowane urządzenia, których prosta konstrukcja i solidna stalowa konstrukcja sprawiają, że rozwiązanie jest bardzo skuteczne. Specjalna konstrukcja pułapki umożliwia natychmiastowe złapanie kręconego zwierzęcia. Przynętę przygotowujemy na specjalnej podstawowej podstawce na przynęty. Za pomocą kropli łapiemy lisy, wydry, kuny, koty. Możesz także użyć własnej podstawowej przynęty. Taca z wabikiem ma specjalne haczyki do mocowania mięsa, boczku, sera i innych aromatycznych specjałów, które uwodzą zwierzę, które chcemy złapać. Zwabiony do klatki drapieżnik aktywuje mechanizm trapezowy, naciskając dolną miskę na przynętę, a zwierzę zostaje złapane w pułapka na lisa.

Ze względu na prostą konstrukcję pułapka jest łatwa w użyciu i czyszczeniu. Dzięki dołączanym akcesoriom, takim jak szczypce do przynęty lub jednorazowe rękawiczki, możesz uniknąć pozostawienia ludzkiego zapachu i ograniczyć podejrzenia u zwierząt. Metalowy uchwyt, w którym znajduje się pułapka, umożliwia bezpieczny transport zwierząt w klatce i poza obszarem konfliktu.

Pułapka na lisa jest sprawdzonym rozwiązaniem, jeśli chodzi o inwazyjne zwierzę, którego obecności w naszym otoczeniu z jakiegoś powodu chcemy uniknąć. Należy również zauważyć, że zwierzę trzymane w niewoli jest narażone na stres wynikający z ograniczenia jego wolności. Po ustawieniu pułapki zaleca się sprawdzać ją regularnie, aby po złapaniu zwierzęcia zostały wypuszczone gdzie indziej tak szybko, jak to możliwe. Zachowaj ostrożność podczas tego procesu. Zaleca się stosowanie wytrzymałych skórzanych rękawiczek, aby uniknąć kontaktu ze zwierzętami.