Bardzo trwałe baterie do zlewu kuchennego

Chcąc zachować złoty środek, najlepiej jest wybierać baterie do zlewu zarówno ze względu na ich praktyczne zastosowanie, jak i estetyczny wygląd. Wszystko zależy od tego, jak zaaranżowana jest Państwa kuchnia. Jeśli ma bardziej tradycyjne umeblowanie, lepiej sprawdzą się w niej baterie ścienne, natomiast w przypadku nowoczesnej aranżacji warto wybrać stojący kran.

Oczywiście żadna z naszych porad nie stanowi sztywnej zasady i można z powodzeniem komponować projekty przeczące naszym wizjom. Jednak z doświadczenia wiemy, że bardzo często w kuchniach starszego typu, rury kanalizacyjne usytuowane są zazwyczaj w ścianach, co wyjaśnia ten powyższy umowny podział.

Nawet baterie do zlewu kuchennego mogą być ekologiczne!

Coraz częściej spotykanym rozwiązaniem w nowoczesnych kuchniach stanowią stojące baterie do zlewu, jednouchwytowe, które pozwalają zaoszczędzić dużą ilość wody, a więc przyczyniają się bezpośrednio do ochrony środowiska. Niestety dwuuchwytowe krany często powodują niepotrzebne marnowanie wielu litrów wody.

Dlatego przy wyborze baterii kuchennej warto jest jednocześnie zadbać także o naszą planetę.

Krany pomagają w utrzymywaniu czystości – także siebie samych

Zlew kuchenny to przestrzeń, w której myjemy produkty spożywcze czy zmywamy naczynia. Warto pamiętać także o czyszczeniu samego zlewu i jego baterii. Odpowiednio praktyczna konstrukcja baterii do zlewu sprawia, że będzie wygodna w czyszczeniu. Nie tylko ze względu na łatwą dostępność do wszelkich zakamarków baterii, ale również z uwagi na chromowane powierzchnie odporne na wszelkie zarysowania oraz matowienie.

W naszej ofercie dostępne są także baterie ścienne z wyciąganą wylewką zakończoną dwustrumieniowym perlatorem wyposażonym w ciśnieniowy przełącznik. To rewolucyjne rozwiązanie sprawdza się w codziennej higienie i w utrzymaniu czystości – szczególnie w przypadku zlewozmywaków dwukomorowych.

Wszystkie nasze bateria do zlewu są wyjątkowo łatwe w montażu i niezwykle wygodne w późniejszym codziennym użytkowaniu. Dlatego nie zwlekaj, zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i odmień swoją kuchnię!