Zostań producentem soków!

Posted on kuchnia

Świeże soki bez sztucznych dodatków to samo zdrowie i pełnia smaku. Możemy je pić każdego dnia bez konieczności kupowania ich w sklepie. Sposobem na codzienną dawkę zdrowia jest wyciskarka wolnoobrotowa, która pozwala nam samodzielnie wyprodukować sen pełen witamin i cennych składników odżywczych.

Wyciskarka ceniona na całym świecie

Szklanka świeżego pożywnego soku na śniadanie doda nam energii i sił do spełniania codziennych obowiązków. Dzięki wolnym obrotom owoce, z których wyciskany jest sok, zachowują swój naturalny skład i nie tracą na wartościach odżywczych. Wyciskarka Hurom h200 to sprzęt nowoczesny – jej konstrukcja sprawia, że jest niezwykle łatwa w użyciu, jak i w pielęgnacji. Marka Hurom podbiła swoimi produktami już niemal cały świat, co jest niepodważalnym dowodem na to, że jej wyciskarki to sprzęt wysokiej jakości. Wyciskarka została tak skonstruowana, aby była w pełni bezpieczna w użyciu, a do jej produkcji zostały wykorzystane materiały, które nie zawierają szkodliwych związków chemicznych.

Zapewnij sobie codzienną dawkę witamin

W wyciskarce nie ma też ostrych noży, co również zdecydowanie wpływa na jej bezpieczeństwo. Znajdujące się w niej owoce są bowiem powoli i delikatnie miażdżone przez wałek ślimakowy. Możemy się więc nie obawiać o to, że ten sprzęt będzie stanowił jakiekolwiek zagrożenie dla dzieci. Jedną z największych zalet tej wyciskarki jest pojemna komora, w której zmieści się niemal każdy rodzaj owoców i warzyw. To pozwala w krótkim czasie wyprodukować duże ilości soku – wyciskarki konkurencyjnych na rynku firm nie dają takiej możliwości. Komora wsadowa tej innowacyjnej wyciskarki pozwala na umieszczanie w niej całych owoców, bez konieczności krojenia ich na mniejsze części. Przyrządzenie soku dzięki temu rozwiązaniu trwa wyjątkowo krótko, więc możemy to robić nawet codziennie, jeżeli będziemy mieć taką ochotę. Picie świeżo wyciskanych soków ma same zalety. Zapewniają nam one dzienną dawkę witamin i niezbędnych dla naszego zdrowia mikroelementów.