Saszetka zapachowa do auta — gadżet do szafy, jak i do samochodu

saszetka zapachowa

Jak działa saszetka zapachowa do auta?  

 

Saszetka zapachowa do auta działa naprawdę w prosty sposób. Jej działanie sprawdza się najlepiej w małych, niewentylowanych pomieszczeniach lub meblach, a także w innych miejscach, gdzie chcemy utrzymać piękny i delikatny zapach. Dzięki małej przestrzeni zapach ulatnia się bardzo powoli i jednocześnie nie zdominuje woni przechowywanych w nim przedmiotów. W większości przypadków montuje się je za pomocą taśmy przylepnej, ale niektóre wyposażone są w zawieszkę, więc można umieścić je w dowolnym miejscu. Dzięki powolnemu uwalnianiu aromatu ich trwałość szacowana jest nawet na kilka miesięcy!  

 

Saszetka zapachowa do szafy i garderoby — Dr. Marcus  

 

Saszetka zapachowa do auta od firmy Dr. Marcus sprawdzi się tak samo świetnie w szafie lub garderobie! Jak wszyscy dobrze wiemy, wyprana odzież szczelnie zamknięta w szafach lub szufladach z czasem traci swoją świeżość. Na taką właśnie okoliczności przychodzą saszetki zapachowe! Dzięki ich stosowaniu nie tylko otulisz wnętrze mebli delikatnym aromatem, ale także skutecznie wyeliminujesz niechciane i brzydkie zapachy. Tego typu produkt warto umieścić w miejscach, gdzie przechowujemy buty, rzadko używane ubrania, odzież sezonową, koce, bieliznę, pościel czy ręczniki. Sprawi to, że Twoje ubrania zawsze będą świeże i pachnące!  

 

Saszetka zapachowa do auta — jakie są inne sposoby na jej wykorzystanie w domu?  

 

Pomysłów na zastosowanie saszetek zapachowych jest naprawdę dużo i warto z nich korzystać nie tylko w domu. Saszetka zapachowa do auta może być także umieszczona: w pojemniku na pościel w łóżku i pod materacem, pod zlewem w kuchni lub łazience, w koszu na śmieci pod workiem, na półkach z książkami, na grzejniku lub przy nawiewie, w pojemniku na rzeczy do prania oraz w schowku gospodarczym i piwnicy. Bardzo dobrze jest wykorzystywać je w miejscach, w których ważny jest długi efekt świeżości i usuwanie brzydkich zapachów.