Nowoczesny kran do kuchni – charakterystyka

Kran kuchenny na ścianę lub kran stojący to dwa modele najbardziej popularnych baterii kuchennych. Różnica między nimi polega na sposobie montażu. Warto dodać, że krany zlewozmywakowe montuje się w kuchniach w starym budownictwie, a baterie stojące to domena nowoczesnych mieszkań, gdzie swoje zastosowanie znajdują innowacyjne rozwiązania. Nowoczesny kran do kuchni przykuwa uwagę swoim oryginalnym designem inspirowanym jednym z kilku najmodniejszych trendów: skandynawskim, glamour, loftowym i industrialnym. Jak urządzić nowoczesną i zarazem praktyczną kuchnię? Sprawdźcie sami!

 

W jakich cenach są baterie kuchenne?

Cena baterii kuchennych w sklepie internetowym superbateria.pl jest bardzo konkurencyjna. W asortymencie sklepu znajdziecie wyłącznie sprawdzone baterie do kuchni i inne akcesoria kuchenne i łazienkowe. Produkty zostały docenione przez klientów za wysoką jakość, nowoczesne wykończenie, modne trendy oraz długą eksploatację. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na materiał, z jakiego powstała bateria. Najczęściej jest to najwyższej jakości stal poddana procesowi chromowania. Surowiec jest odporny na uszkodzenia, zarysowania, zmiany temperatury, wilgoć oraz środki czystości. To bardzo ważne, ponieważ dzięki takim informacjom możemy mieć pewność, że bateria kuchenna jednouchwytowa https://superbateria.pl/baterie-kuchenne oraz dwuuchwytowa będzie nam służyć przez wiele długich lat bez konieczności naprawy. 

 

Czy często zdarzają się promocje na wysokiej jakości akcesoria do kuchni?

Dobrym pomysłem jest śledzenie aktualnych cen akcesoriów do kuchni i łazienki na superbateria.pl. Bateria kuchenna w promocji od znanego i cenionego producenta może być nie lada gratką dla tych, co remontują swoje mieszkania. Jednak powinniśmy liczyć się z tym, że na markowe produkty promocje i rabaty zdarzają się rzadko.

 

Jakie oczekiwania ma do spełnienia bateria kuchenna?

Nowoczesny kran do kuchni powinien nawiązywać swoją formą oraz designem do stylu, w jakim zaaranżowano kuchnię. Drugą kwestią jest to, czy chcemy produkt, taki jak bateria kuchenna jednouchwytowa, a może bardziej zadowoli nas bateria kuchenna na dwa otwory? Pierwszy model jest dużo częściej montowany w domach i mieszkaniach ze względu an szybkość puszczania i zatrzymywania wody, zmiany natężenia strumienia oraz regulacji strumienia wody ciepłej na zimną i odwrotnie. Wystarczy zaledwie jeden ruch naszej ręki! Trzeba wspomnieć, że jest to rozwiązanie  ekologiczne i oszczędne. Mamy kontrolę na ilością puszczanej wody i w każdym momencie w mgnieniu oka zamykamy dopływ wody. Z kolei kran z dwoma otworami to rozwiązanie, które od niedawna stało się modne. Tego typu krany dobrze znamy ze starych domów. W tym przypadku odkręcanie i zakręcanie wody odbywa się manualnie za pomocą siły naszych rąk. Regulacja lub połączenie wody ciepłej z zimną trwa odrobinę dłużej, jak w pierwszym wariancie. Tego typu krany montowane są z powodzeniem przy dużych, dwukomorowych zlewach w kuchniach inspirowanych stylem vintage.