Na co zwrócić uwagę podczas zakupu baterii umywalkowej?

Decydując się na zakup sprawdzonych akcesoriów łazienkowych, należy zwrócić uwagę na detale. Nie da się natomiast ukryć, że jednym z najpopularniejszych akcesoriów jest oczywiście bateria, ponieważ jest to najliczniejsza grupa produktów łazienkowych. Obecnie na rynku dostępnych jest naprawdę ogromna różnorodność baterii, dlatego wybór odpowiedniego produktu jest naprawdę ciężki. Można kupić zarówno półokrągłe, eliptyczne, kwadratowe, duże znaczenie ma również sposób wykończenia, ponieważ obecnie są satynowe, szczotkowana stal, można kupić INOX, chromowane, stylizowane na miedź, mosiądz brąz. Ale także matowe, które są również chętnie kupowane. Decydując się na zakup odpowiedniego produktu należy zwrócić uwagę na przede wszystkim wysoką jakość, ponieważ baterie przystosowane do montażu na umywalce, muszą być naprawdę łatwe zamontowaniu. Jedną z polecanych bardziej baterii jest oczywiście bateria Rea znanej firmy. Co można powiedzieć o tej baterii? Na co zwrócić jeszcze uwagę podczas zakupu? Zachęcamy do lektury.

Bateria umywalkowa Rea

Decydując się na zakup funkcjonalnej baterii umywalkowej, warto postawić na baterię umywalkową Rea jest przystosowana do montażu na umywalce, ale również na blacie, dlatego można kupić dowolną szafkę, na przykład wolnostojącą. Bateria Rea została ona wykonana z mosiądzu, który pokryty jest piękny matowym wykończeniem, bardzo popularnym w ostatnim czasie. Bateria Rea jest łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki materiałowi, jaki został zastosowany do jej produkcji. Wystarczy użyć ściereczki z delikatnym detergentem i regularnie przecierać baterię. Komfort użytkowania jest na lata. Ponadczasowy i minimalistyczny design sprawiają, że z pewnością będzie świetnie wyglądać w każdej łazience przez wiele lat. Warto zatem zdecydować się na baterię umywalkową Rea przede wszystkim wtedy, gdy szukasz rozwiązania na kilka lat.

To, co wyróżnia baterię Rea to fakt, że trwałość zawdzięcza innowacyjnej technologii elektroplantingu, która wykorzystuje właściwości metali oraz procesy elektrochemiczne. Jony pierwiastka utworzą powłokę osadzającą się na przedmiocie, dzięki czemu jest ona naprawdę wytrzymała.