Łóżko tapicerowane turkusowe – świetny wybór do sypialni morskiej, ale także w stylu glamour

Kiedy zaczniemy prace nad naszą sypialnią staniemy przed bardzo ważnym wyborem dotyczącym stylu, w jakim ma ona zostać wykończona oraz dobraną do niego kolorystyką. Wiele osób stawia na jasne, stonowane barwy. Jednak ciekawym, a jednocześnie bardzo efektownym rozwiązaniem, jest kolor turkusowy. Można go wprowadzić do sypialni decydując się np. na łóżko tapicerowane turkusowe 160×200. Idealnie sprawdzi się ono w sypialni urządzonej w stylu morskim, ale także glamour.

Sypialnia w stylu morskim? Postaw na łóżko tapicerowane turkusowe!

W ostatnim czasie kolor turkusowy zyskuje coraz większą popularność i coraz więcej osób nie boi się go wprowadzać do swojej sypialni. Niejednokrotnie jest on wykorzystywany do pomalowania np. jednej ze ścian. Dzięki temu nadajemy sypialni morski klimat. Jednak można też go wykorzystać stawiając na łóżko tapicerowane 140×200 turkusowe. Jeśli zależy nam na morskiej sypialni, to warto zdecydować się na łóżko tapicerowane turkusowe 140×200, które, jako główny element pomieszczenia, od razu będzie przywoływało morskie skojarzenia.

Oczywiście, do tego potrzebne są także odpowiednie dodatki. Samo bowiem łóżko tapicerowane 140×200 turkusowe nie zapewni nam odpowiedniego, morskiego klimatu. Dlatego zadbajmy też o jasne ściany czy białe dodatki w postaci ramek na zdjęcia, kocyka, jasnych mebli, zasłon itp.

Łóżko tapicerowane turkusowe, czyli nie tylko do sypialni morskiej, ale też glamour

Odpowiedni dobór dodatków odgrywa bardzo istotną rolę, gdyż samo łóżko tapicerowane turkusowe 140×200 równie dobrze jak w sypialni morskiej, sprawdzi się w stylu glamour, znanym z przepychu, elegancji oraz luksusu. Jednak także i w tym przypadku, decydujące znaczenie będzie miał wybór dodatków. Jeśli zdecydujemy się na łóżko tapicerowane turkusowe 160×200, zestawmy je ze złotymi lub czarnymi dodatkami. Złota lampa, jasny stolik ze złotymi elementami czy czarne ramki na zdjęcia nadadzą sypialni wyjątkowego charakteru.