Żyrandole kryształowe w stylu glamour

Kryształ nigdy nie wyszedł z mody. W szczególności kryształ w stylu bohemia. To synonim ponadczasowej elegancji i luksusu. Jeśli marzycie o sypialni lub jadalni w eleganckim stylu pełnym złotych i błyszczących dodatków, to żyrandol kryształowy wspaniale dopełni całość. Kryształy mienią się tysiącem barw, odbijają od siebie promienie słoneczne, rozpraszając kolory światła po całym pomieszczeniu. Chwilowe fascynacje drewnianymi kinkietami oraz lampami drucianymi mijają, a kryształ zawsze powraca do domów, gdzie panuje ład, harmonia i elegancja. Żyrandol kryształowy najlepiej prezentuje się na środku salonu lub sypialni. To reprezentacyjna lampa sufitowa, która zawiera kilak źródeł światła. Dzięki kryształom odświeżysz swoje wnętrza. Dodasz im blasku i jasności. Pamiętaj, że jasne pomieszczenia aktywują nas do działania. Dostarczenie odpowiedniej ilości światła sprawia, że chętniej wykonujemy nasze codzienne obowiązki, czytamy książkę i relaksujemy. 

 

Do jakich wnętrz pasuje żyrandol kryształowy?

 

Żyrandol kryształowy idealnie pasuje do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Świetnie komponuje się z białymi lub drewnianymi meblami, zielonymi kwiatami oraz dekoracjami w kolorach ziemi. Kryształ równie dobrze prezentuje się we wnętrzach retro wraz z ciężkimi, masywnymi i ciemnymi meblami dębowymi. Luksusowe żyrandole wykonane są z metalu i szkła. Żyrandol z aż sześcioma żarówkami zrobi wrażenie na wszystkich odwiedzających twój dom. Zastosowanie wysokiej jakości szkła zapewnia długoletnią i bezproblemową eksploatację. Świetnie nadają się także do gabinetów, ponieważ emitują mocne światło. Daje radę z rozświetleniem nawet bardzo dużych pomieszczeń. Co więcej, żyrandol kryształowy coraz chętniej zawieszany jest także w galeriach handlowych i dużych przestrzeniach targowych. 

 

Żyrandole w sklepie Lampy Studio

W sklepie internetowym Lampy Studio znajdziecie żyrandole kryształowe o najwyższym standardzie. Produkty możecie obejrzeć na stronie internetowej. Każdy z nich posiada dokładną specyfikację oraz opis.