Najostrzejsze noże kuchenne Stalgast — sprawdź Gastromania.pl!

Noże Stalgast — sprawdź je już teraz!     

Noże kuchenne Stalgast są robione z naprawdę dobrej jakości materiałów. Nóż kuchenny o indeksie 281256, który jest o długości 25 centymetrów i należy do linii noży HACCP. Dzięki swojej dopasowanej rękojeści idealnie trzyma się w dłoni. Noże Stalgast z tej serii mają rączki w kolorach dopasowanych do wymagań systemu HACCP. Akurat ten model wyposażony jest w rękojeść w kolorze brązowym, która daje nam sygnał, że jest przeznaczony do pracy z gotowanym mięsem i wędlinami. Oczywiście w sklepie Gastromania.pl znajdziesz również inne kolory. Ostrze tego noża wykonane jest ze stali nierdzewnej o bardzo dobrych właściwościach tnących.     

Najlepsze noże kuchenne — Stalgast     

Brązowy noże Stalgast o indeksie 281256 idealnie sprawdzi się w pensjonatach, kuchniach, stołówkach, kuchniach hotelowych, szpitalach, czy innych punktach gastronomicznych przestrzegających systemu HACCP. Bardzo często jest używany również w masarniach oraz na sklepowych stanowiskach z wędlinami i mięsem. Noże kuchenne Stalgast można myć w zmywarkach gastronomicznych lub wyparzarkach. Ich ostrza są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Produkt, jak wszystkie od firmy Stagast, zgodny jest z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego numer 1935/2004, który dotyczy wyrobów i materiałów dopuszczonych do pracy z żywnością.     

Listwa magnetyczna do noży — ułatwienie w Twojej kuchni!     

Listwa magnetyczna do noży od firmy Stalgast o indeksie 249338 jest o długości 33 centymetrów. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla Twojej kuchni profesjonalnej, ale również dla tej domowej. Jej czyszczenie i utrzymanie w czystości jest naprawdę łatwe, a mocne magnesy, w które jest wyposażona, zapobiegają spadaniu przyborów powieszonych na niej. Dzięki zastosowaniu tej listwy magnetycznej otrzymasz gwarancję szybkiego dostępu do noży. Natomiast przy większych nożach zalecane jest użycie dwóch listw magnetycznych.