Minimalizm i prostota

Kawa z mlekiem i pianką to Twój ulubiony napój a odcienie bieli to Twoje ulubione kolory? Kolekcja płytek Opoczno Coffee Foam stanie się spełnieniem Twoich marzeń o idealnej łazience. Na całą kolekcję składają się płytki w odcieniach bieli z gładką lub delikatnie falowaną strukturą.

Dyskretna i piękna fala powstała dzięki zastosowaniu nowatorskiego rozwiązania, specjalnego tworzywa – szkliwa zwanego mikrogranilią. Płytki strukturalne, stworzone z jej użyciem stanowią połączenie dwóch wyraźnie oddzielonych powierzchni – gładkiej i pokrytej prążkami tworzącymi biegnącą horyzontalnie strukturalną falę. Udekorowane nimi ściany łazienki dyskretne ornamentowane w odcieniach bieli to kwintesencja minimalizmu i prostoty. Sama struktura, dzięki zastosowaniu mikrogranilii sprawia wrażenie delikatnej i miękkiej. Oszczędne zdobienia, biel i proste połączenie zróżnicowanych powierzchni potęgują efekt przestronności.

Opoczno Coffee Foam – klasyka i nowoczesność

Monochromatyczność bieli przełamać można odpowiednimi dodatkami. Najlepiej pasować tu będą dodatki w kolorach ziemi, szczególnie beżowe czy drewniane oraz pastelowe. Wazony ceramiczne, lampy, świece, lustro w drewnianej ramie i armatura w kolorach miedzi czy złota doskonale prezentować się będą na tle zachwycających bielą płytek. Doskonałym dopełnieniem płytek z tej serii będzie betonowa lub drewniana podłoga. Kolekcja płytek Opoczno Coffee Foam to klasyczne rozwiązanie w nowoczesnej odsłonie.