Kołdra obciążeniowa – jak działa i na jakie problemy może pomóc?

Zdrowy, wysokojakościowy sen to podstawa! Kołdra obciążeniowa pomoże Ci o niego zadbać, zapewni doskonałe odprężenie i ukojenie, a także pomoże w walce z różnymi chorobami i schorzeniami. Kup już dziś kołdrę obciążeniową i śpij dobrze!

Wygląda jak zwykła, klasyczna kołdra, jej sekret tkwi jednak w wypełnieniu! Klasyczna wersja wypełniona puchem, pierzem bądź syntetycznym wypełniaczem stanowi komfortowe okrycie, kołdra obciążeniowa wypełniona szklanym granulatem to coś więcej! Jest dużo cięższa, odpowiednio dobrana pozwala na równomierny ucisk ciała do materaca, stymuluje układ czucia głębokiego oraz zwiększa produkcję hormonu szczęścia. Dodatkowo wykonana z bawełny daje uczucie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa, jest przyjemna w dotyku, chroni przed chłodem, nie pozwala na przegrzanie organizmu – jednym słowem doskonała! Dzięki takiemu uciskowi oraz stymulacji nasz organizm wycisza się i odpręża, kołdra obciążeniowa rekomendowana jest więc wszystkim osobom, które zmagają się z bezsennością, depresją, stanami lękowymi, zespołem niespokojnych nóg oraz wszelkimi innymi schorzeniami, które nie pozwalają na spokojny, zdrowy i jakościowy sen. Kołdra obciążeniowa wykorzystywana jest również w terapiach integracji sensorycznej. Przetestuj i sprawdź na własnej skórze cudowną moc kołdry obciążeniowej! 

Kołdra obciążeniowa – wybierz najlepszą w atrakcyjnej cenie! 

W naszej ofercie znajdziesz różne warianty kołdry obciążeniowej – różna kolorystyka, rozmiar oraz waga, wszystkie jednak w niezwykle okazyjnych cenach! Kołdra obciążeniowa powinna być indywidualnie dobrana pod kątem masy ciała oraz wzrostu osoby, która będzie jej używała. Przyjmuje się, że waga kołdry obciążeniowej to maksymalnie 10% masy naszego ciała, natomiast długość jest o 20 centymetrów większa niż nasz wzrost. Ważne jest odpowiednie dopasowanie – tylko to gwarantuje właściwy ucisk i rozkład ciężaru kołdry obciążeniowej, a także osiągnięcie szeregu korzyści z jej używania. Zapoznaj się szczegółowo z naszą ciekawą ofertą i dobierz idealny wariant dla siebie! Dostępne w naszej ofercie kołdry obciążeniowe rekomendowane są zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Zapraszamy do zakupu!