Ciepło w każdym sezonie

Przytulna, ciepła i sucha łazienka jest tym czego każdy z nas oczekuje od tego pomieszczenia. Ciepło jest niezwykle istotne podczas codziennych kąpieli, zwłaszcza jeśli wśród mieszkańców są osoby niezwykle wrażliwe na zimno i wahania temperatury, jak dzieci i osoby starsze. W każdej łazience ważnym elementem wyposażenia jest zatem kaloryfer bądź grzejnik, a każdy z nich ma swoje wady i zalety.

Dużym minusem kaloryferów, zwłaszcza jeśli mieszkamy w bloku, jest ich sezonowy okres użytkowania. Mieszkania ogrzewane są jedynie w czasie trwania sezonu grzewczego, a ten w ostatnim czasie ze względu na coraz cieplejsze zimy ulega skróceniu. Podczas chłodniejszego lata nie mamy wówczas możliwości skorzystania z tego źródła ciepła. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą grzejniki elektryczne, które możemy włączać i wyłączać w każdej dogodnej dla nas chwili, bez względu na porę roku.

Grzejniki ELEMENTS

Decydując się na założenie dodatkowego źródła ciepła w łazience warto postawić na grzejnik łazienkowy drabinkowy. Jest to nie tylko popularna konstrukcja, ale też niezwykle praktyczna. Bez względu na to czy mieszkamy w bloku, czy też w domu jednorodzinnym, taki grzejnik przyda się o różnych porach roku.

Pionowe grzejniki łazienkowe dostępne w ELEMENTS, to nie tylko praktyczne zastosowanie, ale również ciekawy design, który nada każdej łazience wyjątkowego charakteru. Szczególnej uwadze polecamy grzejnik Nero, który dzięki swej asymetrycznej konstrukcji przypomina klawiaturę fortepianu. Dostępny jest zarówno w wielu kolorach, jak i różnorodnych wzorach, co pozwala dopasować go do naszego wnętrza i charakteru. Na poziomych kolektorach, do wysuszenia, wieszać możemy wilgotne ręczniki lub drobne pranie, które potrzebne jest „na już”.

Innym niezwykle ciekawym, jest grzejnik łazienkowy Vippo, który posiada szereg praktycznych rozwiązań. Przede wszystkim dostępny jest aż w 250 kolorach, czym pochwalić się mogą tylko nieliczne tego typu produkty. Model ten posiada też duży wybór rozmiarów, dzięki czemu dopasowany może zostać nawet do niewielkich łazienek, a dzięki odpowiednim mocowaniom możemy regulować jego odstęp od ściany. Dodatkowym elementem zarówno zdobniczym, jak i użytkowym, jest zamontowana ząbkowana listwa służąca jako wieszak na ręczniki.

Gorąco polecamy zapoznać się z całą bogatą ofertą ELEMENT nie tylko na grzejniki łazienkowe.